Przejdź do treści

Ślusarka przeciwpożarowa

Systemy przeciwpożarowe pozwalają na wykonanie różnorodnych elementów zabudowy odpowiedzialnych za organizację w budynkach stref pożarowych oraz gwarantujących odpowiednie warunki do ewakuacji osób. W zakres powyższych rozwiązań wchodzą zarówno produkty, które są konstrukcyjnie powiązane z grupą systemów okienno-drzwiowych jak również te, które bazują na fasadowych systemach słupowo-ryglowych. Odporność na ogień takiego typu konstrukcji mieści się w klasach EI15, EI 30, EI 60, EI120 w zależności od wymagań dla konstrukcji pionowych, natomiast dla dachów mieści się w klasie REI30/RE30.


W naszej ofercie posiadamy zewnętrzne i wewnętrzne: drzwi, przegrody stałe oraz okna techniczne przeciwpożarowe wykonywane w systemach Aluprof oraz Ponzio.

 

O zabezpieczeniach przeciwpożarowych, a także systemach oddymiających należy pamiętać już przy projektowaniu budynku. Ściany przeciwpożarowe, okna oddymiające czy drzwi dymoszczelne to rozwiązania, które dzięki postępowi technologicznemu potrafią chronić zdrowie i życie ludzi. Oferujemy Państwu systemy oddymiające i przeciwpożarowe.